İnstagram Takipçi Kontrol

10 ay önce paylaştı.

Çağımızda teknolojinin gelişim göstererek, akıllı telefonların ortaya çıkması ve yaygın bir şekilde halkın eline düşmesi ile beraber otomatik olarak sosyal paylaşım siteleri de hayatımızda kendilerine yer edindiler. Başlarda yadırganarak kullanılan birçok sosyal paylaşım uygulaması, şimdilerde hemen hemen herkesin severek ve beğenerek kullandığı, hatta günden güne kullanım alanlarını genişlettikleri bir mecra oldu.

Hayatımızda günden güne kullanım alanı ve kullanıcı sayısı daha da artan sosyal medyadaki, en sevilen, en güncel ve en beğenilen sitelerden biri olan, diğer sitelerle kıyaslandığı zaman sadece fotoğraf, video ve en son gelen yenilik ile anlık paylaşım yapılarak gelişim göstererek farklı bir çizgisi bulunan popüler site instagram’a siz de üye oldunuz ve bir hesap oluşturdunuz.

Peki Ya Sonra?

Peki, her şey tamam oldu mu? Tabii ki hayır! Çünkü artık iş üye olmakla bitmiyor. Sosyal medya hesaplarında başlayan fenomenlik yarışından sonra insanların ilk olarak baktığı, en dikkat çekici şey takipçi sayısı olmaya başladı. Siz de tüm bunların üstüne takipçi sayınızda artış sağlamak için her gün binlerce kişiyi takip etmeye başladınız. Birçok kullanıcı daha fazla takipçi edinebilmek amacıyla çoğu zaman “takip edeni takip etme” metoduna başvuruyor. Kısa zamanda yüksek sayıda takipçi sayısı elde etme imkanı sunan bu yönteme siz de başvurarak, takipçi sayınızı oldukça yükseklere taşıdınız. İlk zamanlar az takipçi sayınız varken, sizi kimin tekrar takip edip etmediğini bulmak kolay oluyordu fakat gün geçtikçe takipçi sayınızdaki artıştan dolayı, gerçekleştirdiğiniz takibe takip stratejisinde sizi kimin tekrar takip edip etmediğini tespit edebilmeniz biraz zor olmaya başladı.

Takipçi kontrolü yapmadığınız zaman da zararlı çıkan siz olacaksınız. Buna engel olabilmek için kimin sizleri takip etmeye devam ettiği bilgisine ulaşmanız ve takip etmeyenleri listenizden çıkarmanız gerekmektedir. İşte tam bu noktada, internette sizi, instagram’da takip etmeyenleri toplu silme işlemini sağlayacak, instagram takibi bırakanları görme imkanı sağlayacak birçok site baş gösterdi. Bu sitelere instagram hesabınız üzerinden giriş yaparak hesabınızın kontrolünü yapabiliyorsunuz. Böylelikle instagramda takip etmeyenleri silme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirirken kolay bir şekilde kontrolü de ele alıyorsunuz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.