İnstagram Takipçi Kontrol Ne İşe Yarar?

10 ay önce paylaştı.

İnstagram takibi bırakanları görme, son zamanlarda en çok kullanılan uygulamalardan biridir. İnstagramda sizi takip etmekten çıkan kişi ve sayfaları tek tek görmenizi sağlayan bu uygulama, hemen hemen bütün instagram kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Son yılların en gözde sosyal medya uygulamalarından biri olan instagram, fotoğraf ve video paylaşımı yapmanızı sağlarken, en son eklenen yeni özellikler sayesinde hikaye paylaşmanızı ve canlı yayın yapmanızı da olanaklı kılmaktadır. Birçok soysal medya uygulamasını geride bırakan ve oldukça trend olan instagram, her yaş grubundan insanın rahatlıkla tercih edebileceği bir uygulama olması sebebiyle de bu kadar çok tercih edilmektedir.

İnstagram Takipçisi Nasıl Kazanılır?

İnstagrama ilk üyelik oluşturduğunuz anda facebook hesabınızla ile siteye bağlanırsanız, uygulama facebook arkadaşlarınıza toplu bir şekilde takip isteği gönderip göndermeyeceğinizi sormaktadır. Onayladığınız takdirde bütün facebook arkadaşlarınıza takip isteği gidecek ve aynı zamanda bu kişiler sizin instagrama üye olduğunuzu görebilecektir. Facebook arkadaşlarınızın yanı sıra instagramda yer alan arkadaş ekle ve kişileri keşfet bölümünden de dilediğiniz kişiyi takip etme şansını elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın ismini aratarak da çıkan hesaplar içinde kendi arkadaşınızı bulup hemen takibi alabilirsiniz. Eğer instagram hesabınızın gizliliği açıksa takip etmek isteyen herkes onayınıza gerek kalmadan sizi takip edebilecektir. Eğer gizliliği kapatırsanız sizi takip etmek isteyen kişileri onaylamanız gerekmektedir.

Takipçi Arttırma Yöntemleri Nelerdir?

İnstagramda takipçi arttırmak için kullanılan yöntemler arasında takipçi satın alma, ücretsiz takipçi satın alma, takipçi hilesi ve benzeri birçok yöntem kullanılmaktadır. Birçok takipçi kazanmak isteyen kişiler, karşılıklı takip gibi yöntemleri de denemektedir. Ancak bir süre sonra sizi takipten çıkaran birçok kişi ve sayfa olacaktır. İnstagram takip etmeyenleri toplu silme özelliğini size sunan uygulamalar ile karşılıklı takip yapmayan bütün isimleri toplu bir şekilde takipten silebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Kontrol Etme

İnstagram takip etmeyenleri silme sınırsız bir şekilde takip etmeyenleri silme işlemi yapabilmektedir. Takipçi sayınızı arttırmak için yapmış olduğunuz karşılıklı takiplerde sizi takip etmekten bir süre sonra vazgeçen isimleri bu uygulama ile kolaylıkla tespit edebilir, en kısa yöntemle siz de bu isimlerin takibinden çıkabilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.