Instagram Takipçi Kasma Ödeme Seçenekleri

10 ay önce paylaştı.

Instagram üzerinde belli bir rütbeye ulaşmak, saygı değer bir yer kazanmak için takipçi sayısı en önemli faktörlerden biridir. Instagram takipçi kasmakiçin birçok ücretsiz yöntem vardır. Bu yöntemler her ne kadar işe yarasa da bir yerden sonra size pek fayda sağlayamaz. Bunun için bir miktar para ile daha fazla faydalanabilirsiniz.

Instagram Takipçi Kasma

Bu yol için internette bulunan instagram takipçi kasma siteleri vardır. Bu siteler hem ücretli hem ücretsiz size takipçi konusunda yardım eder. Konumuz ücretli olduğu için bunun üzerinden gideceğiz. Ücretli takip de yine ikiye ayrılıyor. Tek seferlik takipçi paketleri ve oto beğeni paketleri mevcuttur. Ben daha önce biraz araştırmıştım. Bu işi yapan birçok site var. Sitelerdeki fiyatlar elbette değişkenlik gösteriyor ama ortalama 30TL bakiye ile iyi bir paket almanız gayet mümkün. Ve eğer instagramı ciddiye alıyor iseniz bu rakamın sizin için fazla olmaması gerekir.

Instagram Takipçi Kasma Ödeme Yolları

Pekala sanırım buraya kadar pek sorunumuz yok. Artık neden bu sistemi tercih etmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Ve paranız da hazır. Sora geldi ödeme yapmaya. Öncelikle belirtmek isterim bu noktada iş yapacağınız siteyi iyi seçmelisiniz. Şu günlerde her türlü internet dolandırıcılığı olduğu için çalışacağınız site hakkında ufak bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Bunu da hallettiğinizi varsayalım.

İnternette alış veriş yapacağınız için elden para ödemesi yapmanız pek mümkün değildir. Bu yüzden kartla ödeme yapmanız gerekecektir. Peki hangi kartla? Büyük ihtimalle güvenilir bir site buldu iseniz bu sitenin bütün bankalarda hesabı vardır. Bu yüzden birçok seçeneğiniz var demektir. Peki ya 18 yaşından küçükseniz? Bu yaşta böyle bir işe kalkışmanızı tavsiye etmesem de yine de bilgilendirmek isterim. Bu konuda pek fazla seçeneğiniz yok. Bildiğim iki ödeme yolunuz var. Biri Papara ki bu yöntem ile bütün bankalara ödeme yapılabiliyor. Değir ise İninal. Bu kısımda işiniz biraz şansa kalmış oluyor. Çünkü ininal ile sadece ininal kartlara ödeme yapılabiliyor. Alış veriş yapacağınız sitenin ininal hesabı olması gerekir.

Sanırım bu konuda yeterince bilgi edindiniz. Artık elinizdeki para ile bir paket alıp, hemen fenomen olma yolunda yerinizi alabilir ve Instagram takipçi kasma dünyasına girebilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.