İnstagram Takipçi Kasma İçin Öneriler

10 ay önce paylaştı.

İnstagram takipçi kasma, günümüzde Facebook, Twitter gibi sosyal medyanın temel taşları olan uygulamaların yanında yerini almış olan İnstagram kullanıcıları için önemli hale gelmiştir. Takipçi sayınızı artırarak paylaşmış olduğunuz resim ve videoların beğeni sayısını da artırabilmektesiniz. Peki, İnstagram takipçi sayısını artırmak neden önemli?

İnstagram hesabınızın takip edilme sayısı arttıkça instagram içerisindeki popülariteniz de artmaktadır. Bu sayede paylaşmış olduğunu resim ve videolar daha çok kişiye ulaşabilmekte, hesabınıza ulaşan kişiler takipçi sayınızı, paylaşımlarınızın beğeni oranını göre değerlendirip hesabınızı incelemek istemektedir. Bu yüzden eğer İnstagram’da dikkat çekici bir hesabınız olsun istiyorsanız takipçi sayınızı artırmanız sizin için önemlidir. Takipçi sayınızı nasıl artırabilirisiniz?

İnstagram Takipçi Sayısı Artırma

İnstagram takipçi sayısı artırma yolları, İnstagram’ın kendi sağladığı imkânlar ve isteğinize bağlı olarak kullanabileceğiniz ücretli ya da ücretsiz şekilde sunulan instagram takipçi artırma uygulamaları şeklinde gerçekleştirilebilir.

İnstagram içerisinde yaptığınız paylaşımların ilgi çekici ve kaliteli olmasına özen gösterip, paylaşmış olduğunuz resim ve videolar ile alakalı anahtar kelimeleri kullanarak hastagler oluşturmanız, paylaşımlarınızı çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacaktır. Bu sayede hesabınıza ulaşan kişiler paylaşımlarınız beğenerek sizi takip etmeye başlayacaktır.

İkinci yöntem olarak ise takipçi sayınızı, paylaşımlarınızı beğeni sayısını artırabileceğiniz ücretli ya da ücretsiz uygulamaları kullanmanız olacaktır. Bot takipçi yani aktif olmayan takipçiler ve aktif takipçiler satın alma imkânınız olan bu tür uygulamalardan faydalanarak, kısa süre içerisinde takipçi sayınızı büyük oranda artırabilirsiniz.

Takipçi Satın Alma Ne Kadar Güvenli ?

Bu tür uygulamalar aracılığıyla takipçi ve beğeni sayısını artırmak isteyen kullanıcılar genelde hesaplarının güvenli kalıp kalmayacağı konularında tereddüt yaşamaktadırlar. Ancak birçok Türk ve yabancı yazılımcılar tarafından üretilen instagram takipçi satın al uygulamaları, hesabınızın içeriğine müdahale etmemekte, sadece size sunmuş olduğu hizmeti gerçekleştirmektedir. Bu yüzden bu tür uygulamaları kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Eğer takipçi sayınız ve paylaşımlarınızın beğeni sayısını artırmak istiyorsanız iki hizmeti de bir arada sunan uygulamaları kullanabilir, sadece takipçi sayısını artırmak istiyorsanız ise bot takipçi ya da aktif takipçi sunan uygulamaları tercih edebilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.