İnstagram Takip İstekleri Nerede Görünür?

10 ay önce paylaştı.

İnstagram Nedir?

Bir çeşit sosyal medya uygulaması olan instagram, dünyaca kullanılan bir uygulamadır. Açtığınız instagram hesabı sayesinde beğendiğiniz grup ve kişileri takip edebilir, DM yardımı ile mesaj atabilir, fotoğraf ve 1 dakikalık kısa video şeklindeki içeriklerinizi paylaşabilir ve başka bir hesabın paylaştığı içeriği beğenebilir yada o içeriğin altına herhangi bir yorum bırakabilirsiniz. Kullanımı oldukça yaygın olan bu uygulamaya kayıt olup hesap açtığınızda hesabınızın hangi amaca yönelik olacağını da belirlemek tamamen size kalmış. Kısaca instagram paylaşım platformudur.

İnstagram Açma Sebepleri Nelerdir?

İnstagramda takip istekleri sayesinde takipçi sayınız artabilir ve ticari amaç ile de kullanılabilme şansı vardır. İnstagram açma sebebi aslında tamamen kişiye bağlıdır. Yani eski ve yeni tanıştığınız insanları takip edip onların paylaştıkları içerik kapsamı altında hayatlarından oluşan kesitleri görebilir ve sizi takip edenlere kendi paylaştığınız içerik kapsamında sosyal yaşantınızla ilgili fotoğraf ve videoları görmelerini sağlayabilirsiniz. Ancak tabiki de sosyal medyanın bir çeşit üyesi olan instagram uygulamasında sadece sosyal yaşantılarını paylaşan hesaplar yok. Aynı zamanda ticari amaç ile hesap açan insanlar da oldukça fazla. Sonuçta instagramdaki kullanıcı sayısı milyonlarca denebilir ve bu milyonlarca insanın sizin gönderinizi görmesi ise sadece bir tık uzakta kalıyor. İşte bu sebeple ciddi bir kitleye ulaşmanızı sağlayan instagram sayesinde herhangi bir ücret ödemeden reklamınızı ya da pazarlamasını yapabilirsiniz.

İnstagramda Gönderilen Takip İstekleri

İnstagram takip isteği ayarları, ayarlar kısmına girip hesap gizliliği seçeneğinin açık olması durumunda hesabınız gizli olacak ve sizi takip etmeyen kullanıcılar sizin paylaştığınız içerikleri göremeyeceklerdir. Açık hesap ise paylaştığınız içeriklerin herkes tarafınan görlmesi anlamına gelmektedir. Açık hesapta takipçi isteği ise bulunmaz. Yani açık hesapta takip etmek istediğiniz hesabın profiline girip takip et butonuna tıkladığınız zaman uygulama direkt olarak takip isteğini onaylayacaktır ve size sadece takip etmeye başladığını söyleyen bir bildirim gelecektir. Gizli hesapta ise takip isteklerini profile girmek için kullandığınız imgenin yanındaki kalp şeklindeki imgeye basarak görüntüleyebilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.