Instagram Otomatik Takip Kaldırma

8 ay önce paylaştı.

Teknolojinin güzelliği ve gelişmiş olmasından dolayı, bugün her insanın elinde akıllı telefonlar görmekteyiz. Telefonlarımızı kullanırken en çok sevdiğimiz, belirli uygulamalar yüklemekteyiz.Bunların başında gelen ve çocuktan yaşlıya herkesin kullanımına alıştığı instagram gelmektedir. İnstagram çok fazla zor ve kurallar dahilinde devam eden bir uygulama değildir. Kullanan insanlar ne dilerse fotoğraf paylaşımını kendi sayfasında gerçekleştirebilir. Tanıdığı arkadaşlarıyla ve arkadaşlarının arkadaşı ile takipleşebilir. İnsanın yapısında bu durumla yetinemeyip, başkasının takipçi sayısı ne kadar fazla ise o kullanıcıyı gözlerinde büyütmektedirler.

Genel bakış açısı bundan ibarettir. Ve ya takip ettiği hayatlarına özenip onlar kadar takipçi kitlesi olsun isterler. Bu durum sonrasında, takipçileri az olan kullanıcılar belirli sitelerden instagram otomatik takip hilesi yapmaktadırlar. Kendilerini daha iyi hissetme amacı ile bu durumu gerçekleştirmektedirler.

Takipçi Satın Alındıktan Sonra Problem Oluşur Mu?

Takipçi ücretli veya ücretsiz satın alındığı zaman kullanıcı , artan takipçi sayısı ile kendini son derece iyi hissetmektedir. Zaman geçtikçe ve takipçi satın alınırken verilen garanti süresi sona erdikten sonra instagram otomatik takip kaldırma durumu söz konusu olmaktadır. Kullanıcının hesaplarında , takipçi sayısı otomatik olarak düşmektedir. Ve takipçi kaldırma durumu artmaya ve göze daha çok çarpmaya başladığı zaman takipçi satın aldığımız siteden aynı şekilde takipçi satın almamız gerekmektedir.

Instagram uygulamasında her defasında bu olayı gerçekleştirdiğimizde hesabımızın güvenliği açısından mutlaka şifre değişimi uygulanmaktadır. Takipçi satın aldıktan sonra çok geçmeden otomatik takip kaldırma instagram hesabımızda bu problem başlarsa hemen takipçi satın aldığınız siteden uzaklaşmanız ve hesabınızı ve tüm kişisel bilgilerinizi yeniden güncellemeniz gerekmektedir. Aksi halde hesabınız çalınabilir. Veya hesabınızda kendi çevrenizden takipleştiğiniz arkadaşlarınız arası takipleşmeler kalkabilmektedir.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.