Instagram Otomatik Takip Etme Kodları

10 ay önce paylaştı.

İnternette ücretsiz olarak Instagram beğeni, instagram takipçi gibi konularda ücretsiz olarak hizmet veren siteler vardır. Bu siteler size belirli bir yere kadar fayda sağlar. Ama bu işlemleri elle ( manuel ) şekilde yapmanız gerekmektedir. Peki ya her şey otomatik olsa? Her postunuza belirli beğeniler gelse? Veya her gün belli bir takipçi kazansanız? Güzel olmaz mıydı? İşte bugün anlatacaklarım tam da bundan ibaret.

Instagram oto Takipçi Paketleri

Öncelikle belirtmek isterim ki az önce bahsettiğim ücretsiz hizmetlerin dışında kalıyor bu oto beğeni hizmeti. Bu yüzden bu iş için bir miktar harcama yapmanız gerekmektedir. Ama bu sayılar öyle aman aman rakamlar değildir.

Neden Bu Hizmeti Kullanmalıyım

Daha önce bahsettim mi bilmiyorum sosyal platformlarda içeriğinizin öne çıkması ve yüksek kitlelere ulaşması için en gerekli olan “seo” değeridir. Bu seo değerini arttıran yöntemlerin başında takipçi ve beğeni sayısı gelir. Aynı zamanda sayfanızın aktifliği ve düzenli yükselişlerde seo değerinize çok büyük etki eden faktörlerdir. Bu bakımdan sayfanızın sürekliliği ve devamlılığı için instagram oto beğeni veya instagram oto takipçi kullanmak en mantıklı yoldur.

Instagram Oto Takipçi

Öncelikle sistemden biraz bahsetmek gerekirse paketlere göre saatlik, günlük veya haftalık olarak instagram hesabınıza organik takipçiler aktarılır. Ve verdiğiniz paraya göre bu takipçi sayıları değişir. Sistemin artı yönlerinden birkaçı ise otomatik olması ve sizin hiçbir şekilde uğraşmanız gerekmemesi. Bir diğer artısı ise az önce belirttiğim sayfanızda veya hesabınızda devamlılık sağlaması. Yani sistem her yönden kazançlı. Ve yine belirttiğim gibi kazanacağınız takipçiler organik olacağı için sizi takip etmekle kalmaz gönderilerinizin beğeni sayısını da aldığınız pakete göre ciddi anlamda yükseltir.

Bu paketler çok pahalı olmadığı gibi size büyük avantajlar da sağlar. Daha yeni açtığınız bir hesabın birkaç gün içerisinde binlerce takipçiye ulaşması güzel olmaz mıydı? İşte sistem size bunu vaad ediyor.

Instagram otomatik takipçi sistemi hakkında bilmeniz gereken başlıca önemli olayları anlattım. Artık bir fenomen olabilirsiniz. Ha bu arada, dikkatli olun ve bu işi yapacağınız şirketi araştırmadan karar vermeyin. Malum son günlerde internet dolandırıcılığı almış başını gidiyor.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.