İnstagram Otomatik Beğeni Botu

8 ay önce paylaştı.

İnstagram, içerdiği kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda oldukça popüler hale gelen ve 500 milyonu aşkın kullanıcısı ile en popüler fotoğraf paylaşım platformudur. İnstagram, kullanıcıların en hızlı yoldan birbirleriyle etkileşime geçebilecekleri platformlardan birisidir.

Fotoğraf Beğenilerimi Arttırmak İçin Ne Yapmalıyım?

İnstagramda beğeni almak için birçok yöntem bulunmaktadır. Beğeni alabilmek için hashtag kullanmalı, beğeni satın almalı ya da nokta atışı paylaşımlarda bulunarak içeriğinizi ön planda tutmalısınız. Bu sayede beğeni sayılarınızda da yükseliş olacaktır. Ayrıca instagramın son derece kaliteli filtrelerini kullanabilir ve insanların görmek isteyeceği fotoğraflar paylaşarak ilgi uyandırabilirsiniz.

Hashtag Kullanımı Nedir? Nasıl Kullanılır?

# sembolü ile ifade edilen sözcük öbeklerine hashtag denmektedir. Hashtagler günümüzde etkin bir iletişim sağlamak için sosyal medyanın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. #tagsforlikes #follow4follow gibi hashtagler size fayda sağlamayacağı gibi aynı anda üst limit olan 30 tane hashtag kullanımı da sizin için faydalı olmayacaktır. Hedef kitlenizin ilgisini çekeceğini düşündüğünüz içerikle ilgili hashtag kullanmaya dikkat etmelisiniz. Böylece sadece takipçileriniz değil, koyduğunuz hashtaglere bakan potansiyel takipçilerinizin de ilgisini çekebilirsiniz.

İnstagram Otomatik Beğeni Botu İşe Yarar mı ?

İnstagram otomatik beğeni botu ile fotoğraflarınız ve videolarınıza daha fazla “like” alabilirsiniz. Fakat unutmayalım ki instagramda hile yapmak söz konusu değildir. Şifrenizi talep ederek böyle bir işlem yapacağını söyleyen platformlar yüzünden hesabınızdan olabilirsiniz. Bu tür işlemler instagramda beğeni satın alma işlemi ile gerçekleştirilmekte ve bazı sitelerde bu işlem ücretsiz olarak da yapılmaktadır. Bu işlemi yapabileceğiniz en doğru adres olan tr.extlikes.com sayfasından gerçekleştirebilir, tek instagram beğenisi ya da çoklu fotoğraf beğenisi seçeneklerinden birisini kullanarak beğeni sayınızı saniyeler içinde arttırabilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.