İnstagram Beğeni Hilesi

10 ay önce paylaştı.

İnstagram beğeni hilesi, yapmış olduğunuz paylaşımların beğeni oranını artırmak için kullanılır. Belli bir ücret karşılığında takipçi sayınızı ve paylaşımlarınızın beğeni sayasını artırabilen bu tür uygulamalar sayesinde kısa süre içerisinde hem takipçi hem de beğeni sayınızı artıma imkanı elde edersiniz. Peki, neden İnstagram’da takipçi sayınızı ve beğeni sayınızı artırmalısınız?

İnstagram Takipçi Sayısı Neden Önemli?

Öncelikle günümüz çağında internetin ve sosyal medyanın geldiği yer herkes tarafından bilinmektedir. Birçok sosyal medya aracı arasında İnstagram, özellikle fotoğraf ve video paylaşım konusunda en gelişmiş ve en çok kullanılan sosyal medya aracı olarak gözükmektedir. Milyonlarca insana ulaşma imkânı sağlayan böyle bir uygulamanın, internet üzerinden ticaret yapan firmaların ilgi alanına da girmesi gayet normal olmaktadır. Siz sadece eğlence amaçlı kullanıyor olsanız dahi belli bir oranda takipçi sayısı ve beğeni sayısına ulaştıktan sonra bu tür firmaların dikkatini çekebiliyorsunuz ve hesabınızdan yapacağınız bir reklam paylaşımı için büyük maddi kazançlar elde edebiliyorsunuz. Bu yüzden de İnstagram hesabınızın takipçi ve beğeni sayısı bir hayli önemli bir etken oluyor.

İnstagram Takip ve Beğeni Artırma

İnstagram hesabınızın takipçi sayısını artırma aynı zaman da beğeni sayınızın da artmasına neden olmaktadır ancak bu süreç uzun sürebilmektedir. Bu yüzden takipçi artırma uygulamasının sağlamış olduğu instagram beğeni artırma özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede yapmış olduğunuz paylaşımlar, istediğiniz oranda beğeni alabilir.

Bu tür uygulamaların sağladığı olanaklar arasında aktif kullanıcı ve bot kullanıcı olarak belirlenen iki takipçi grubu vardır. Bunlardan bot kullanıcılar, bu tür takipçi kasma uygulamalarının, sundukları hizmetler için yaratmış oldukları, gerçekte kullanılmayan İnstagram hesaplarıdır. Bu tür takipçileri kullanmayı tercih ederseniz, beğeni sayısını artırmak için ayrı bir şekilde ücret ödemesi yapmanız gerekebilir. Anca aktif kullanıcıların olduğu takipçileri tercih ederseniz, yapmış olduğunuz paylaşımlar bu takipçilerin sayfalarında gözükür ve bu sayede beğeni de kazanabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde organik reklamınızda olabilir ve devamlılığı olan takipçiler elde etmiş olursunuz. Bu yüzden de instagram beğeni hilesi 2017 yılında özellikle aktif kullanıcıların sağlandığı takipçi hileleri uygulamaktadır.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.