Instagram Beğeni Hilesi Faydaları

8 ay önce paylaştı.

Popüler bir fotoğraf paylaşım uygulaması olan ve son dönemlerde bünyesine eklediği güncellemeler ile sosyal medyayı kasıp kavuran Instagram, kullanıcı sayısını günden güne arttırmaktadır. Instagram’da beğeni sayısının fazla olması, elbette ki kişilere popülerlik sağlamakta ve diğer kullanıcılar tarafından bulunmalarını kolaylaştırmaktadır. Beğeni sayısını arttırmak için farklı yöntemler ve hilelere başvurulsa da, tag’ler bunun en kolay yoludur. Paylaştığınız gönderi ile alakalı tagler’i paylaşımın altına eklemeniz ve kelimeleri yazarken önlerine kare işaretini koymanız, paylaştığınız içeriği başkalarının bulmasını sağlar. Bu anlamda tag’ler oldukça önemlidir. Tag girerken konu ile alakası olmayan popüler tag’ler de eklerseniz, bir beğeni hilesi yaratmış olursunuz ve beğeni sayınız artar. Özellikle de ürün satan firmaların ya da belli markaların sosyal medya hesaplarının başkaları tarafından bulunması, takipçi sayısının ve beğeni sayısının fazla olması önemlidir. Bu noktada da Instagram beğeni arttırma hileleri devreye girmektedir.

Takipçi Sayısı ile Orantılı Beğeni Sayısı

Eğer bot takipçi satın alırsanız veya farklı takipçi satın alma uygulamaları ile Instagram hesabınıza takipçi kazandırırsanız, beğeni sayılarınız da otomatik olarak artacaktır. Yani takipçi elde etmek, Instagram beğeni hilesi içindeki mantıklı yollardan birisidir. Elbette satın alacağınız siteyi veya uygulamayı seçerken güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Beğeni kasayım ve takipçi kazanayım derken mevcut hesabınızdan olmanız hoş olmaz. Kimi hesapların beğeni sayısı azdır ve buna rağmen takipçi sayıları çoktur. Bu durum, bu hesapların takipçi satın aldıkları bilgisini size verebilir. Bu yüzden beğeni getirecek takipçilerin satın alınması gerekir ki fake bir hesap algısı oluşmasın. Beğeniler, sizin bu camiada popüler olmanızı da sağlar. Beğeni sayısı yüksek hesaplar diğer kullanıcılar tarafından daha rahat keşfedilirler. Yani beğeni hilesi yaparak beğenileri arttırdıktan sonra zaten daha fazla insan sizi göreceği için beğenileriniz de otomatik ve organik şekilde artmaya devam eder. Bunun için başlangıçta ufak trickler yeterli olur.

Emek Gerektiren Hileler

Takipçisi fazla olan hesaplar insanlar tarafından başarılı olarak değerlendirilir ve bu hesapları takip etme merakı insanlarda artar. Instagram beğeni hilesi 2017 yöntemlerine baktığımızda, yukarıda saydıklarımızın yanı sıra daha fazla uğraş gerektiren yöntemlerin olduğunu da görebiliriz. Siz birisinin gönderisini beğendiğinizde, onun da sizinkini beğenme ihtimali doğar. Dolayısıyla gün içinde farklı saatlerde, birbirinden farklı hesaplara bakıp onların gönderilerini beğenirseniz, onlar da beğeni ile size geri dönüş yapabilirler. Bu da denenebilecek yöntemlerden birisidir ve esasen hile olarak de değerlendirilmemektedir. Yani özetle Instagram başta olmak üzere tüm sosyal medya kanallarında beğenilerin, takipçilerin fazla olması önem arz eder. Bu sayede kişinin popülerliği artar, şirket hesabıysa veya ürün satıyorsa ekonomik anlamda getiriler de oluşur. Her anlamda, kısa ve uzun vadede kişiye kazanç sağlar. Organik olarak takipçi elde etmek zordur. Aynı zamanda beğeni toplamak da. Bunun için başvurulacak olan basit hile yöntemleri, hemen herkesin tercih edebileceği yöntemlerdendir.

Tag yazmanın ve tag sayısını çok tutmanın yanı sıra takipçi satın almak da beğeni kazanmanızda en büyük yararı sağlayacaktır. Aldığınız beğeniler sayesinde Instagram sizi popüler olarak gördüğü için daha fazla öne çıkaracaktır. Bu sayede de farklı kişilere, hitap etmek istediğiniz kitleye ulaşmanız rahat bir hal alacaktır. Siz de Instagram beğenilerinizi arttırmak için bu tür basit hilelere başvurabilir, güvenilir bir adres veya uygulama bulduktan sonra takipçi satın alma hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Popüler olmanın bazı fedakarlıklar gerektirdiği sosyal mecrada, beğeni kazanmanın yolları gördüğünüz gibi çok fazla.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.