Uygun Fiyatlı Takipçi Kasma

11 ay önce paylaştı.

Instagram takipçileri ve beğenileri satın almak, Instagram’ınızı başlatmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Sosyal medyada sıfırdan başlamak her zaman zor, neden kendinize küçük bir adım atmıyorsunuz? Instagram’daki milyonlarca insan, şöhretlerden yerel işletmelere kadar takipçiler ve müeyyideler satın aldı, ancak çok az kişi itiraf etti.

Takipçi ve instagram beğeni satın almak sadece sayılarla değil popülerlik kazandırmakla alakalıdır – bu, sonradan gelen etkiyle ilgili. Halihazırda binlerce takipçiniz varsa, insanların mesajlarınızı ciddiye alması daha olasıdır. Resimlerinizde likeların daha fazla olma ihtimalleri yüksektir ve yayınladığınızda yorum yapma olasılığı daha yüksektir.

Nasıl Çalışır?

İstediğiniz bir şirketi ve hizmeti seçin. @ Kullanıcı adınızı veya fotoğrafınıza bağlantısını sağlayın. Bu şekilde istediğiniz hizmeti sipariş ettikten sonra, şirkete bağlı olarak birkaç saat ila birkaç gün içinde gelen takipçileri / beğenileri görmeye başlamalısınız. Ve bu kadar!

Nasıl yapıyorlar? Her şirket farklıdır ve takipçileri ve beğenileri sağlamak için kendi teknik ve yöntem setini kullanmaktadır.

Satın Aldığım Takipçileri Kaybedecek Miyim?

Oldukça düşük olasılıkla, en çok oy alan bir şirketten. Kullanıcıların Instagram İzleyicileri satın almaktaki en büyük endişelerinden biri de onları kaybetme ihtimalidir. 2014’ün Instagram Tasfiyesi’nden bu yana, bu endişe sadece daha yaygın hale geldi. Ancak hepsi şirkete gelir ve takipçilerini ne kadar iyi koruduklarını gösterir. Çoğu şirket takipçileri kaybetmekle haftalık bazda sorun yaşayabilirken (bu ucuz Instagram takipçilerini satan düşük kaliteli şirketlerdir) en iyi şirketler kaliteli ve uzun vadeli takipçileri yönetmede olağanüstü bir iş çıkarmaktadır. Instagram takipçilerini kaybetme ile ilgileniyorsanız, yukarıda belirtilen en iyi şirketlere sadık kalın.

Bu İncelemelere Neden Niçin Katılmalıyım?

Yaklaşık 200 farklı şirket ve satıcıyı test ettik, bu nedenle emir süreci ve iş süreci, takipçilerin kalitesi ve güvenilirliği ile müşteriye tahammül edilmesine kadar ne beklemeniz gerektiğini ve nelere tolerans göstermemeniz gerektiğini biliyoruz. Instagram takipçilerini satın alanların doğru yaptığından ve ağzına kötü elden, kandırdığından veya kötü bir tat bırakmadığından emin olmak istiyoruz.


Etiketler: , ,

Comments



Daha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.