Ücretsiz İnstagram Takipçileri

11 ay önce paylaştı.

İnstagram, bir süre pazarlama seçeneklerini genişletti ve buna göre pazarlamadaki markaların sayısı 2013’te% 11.5 iken 2015’te% 32.3’e yükseldi. Şimdilik, iki taraf arasında bir ilişki var. Neyse ki, markaların izleyicileri ile neyin yankı bulduklarını ve içerik çıktılarını nasıl optimize edebileceklerini anlamalarına yardımcı olmak için kullanılabilen birkaç instagram analitik aracı vardır.

Simply Measured

Simply Measured, Twitter hesabını izlemenin karşılığında ücretsiz bir Instagram raporu sunuyor ve rapordaki ayrıntı seviyesi bunu çok şey ifade ediyor.

İzleyici sayısı 25.000’den az olan kullanıcılar için geçerlidir ve veriler okunması kolay çizelgelere veya ham sayılara sahiptir. Verileri Excel’de daha da analiz edebilmek ve özel grafikler ve grafikler oluşturmak için Excel’e indirebilirsiniz. Raporda, en ilgi çekici etiketler, yayınlamak için en iyi gün ve saat, en popüler yer ve hatta en iyi filtreyi içeren ve Instagram’ın dışındaki sitelerdeki en yüksek katılımı içeren çok sayıda etkileşim matrisi gösteriliyor. En iyi yayınlar etkileşime göre görüntülenir ve sıralanır. En aktif yorumcularınızı ve en yaygın anahtar kelimeleri yorumlarda bulabilirsiniz.

Locowise

Locowise, profilinizi 2,500 diğer instagram profilleri ile karşılaştıran ve çeşitli matrikslere kıyasla ölçütler sunan ücretsiz bir Instagram analiz aracı sunar. İzleyenlerin büyümesi, takipçisi etkileşimi ve en popüler filtre matriksleri kendi profiliniz için gösterilir. Hesabınızı çeşitli takipçi boyutlarındaki diğer hesaplarla karşılaştırarak doğru bir karşılaştırma yapmanıza izin verebilirsiniz.

Bu profiller, video için resim oranının, günlük yayınların ortalama sayısı, etkileşimlerin ortalama sayısı ve beğeniler ile yorumlar arasındaki bölünme ve bir yoruma verilen ortalama yanıt süresini vermek için kullanılır.

Squarelovin

Squarelovin, ücretsiz bir analitik platformu için takdire şayan bir araçtır. Son yayınlardaki ve büyümedeki matriksleri, aylık bir analizi ve yayınlarınızın yıl, ay, gün ve saat olarak ayrılmış geçmişini görüntüler. Fotoğraflarınızla, ortalama ve en iyi yayınlarla etkileşim içinde olan sekmeleri ve yayınlamak için en iyi ve en kötü zamanlarınızı gösteren bir optimizasyon sekmesi bulunur.

İnstagram hesabı platform içinden de yönetilebilir, albüm oluşturulabilir, ayrıcı diğer yayınları beğenebilir ve yorumlayabilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.