İnstagram’da Takipçilerin Kalıcı Olması İçin Ne Yapmak Gerekir

11 ay önce paylaştı.

Günümüzün popüler sosyal medya mecralarından birisi olan instagram’da takipçi sayısını kazanabilmek için oldukça farklı yöntem bulunmaktadır. Instagram’da fotoğraf beğendirme için takipçi sayısının önemi çok fazladır. Çünkü en çok beğeniyi takipçilerinizden almanız kaçınılmaz bir gerçektir. Eğer takipçi sayınız fazla değilse beğeni sayınız da buna doğru orantılı olarak fazla artmayacaktır. Fakat instagram’da önemli detaylardan biriside takipçi sayısının kalıcı olabilmesidir. Geçici bir takipçi kitlesi çok yararlı olmayacak ve can sıkıcı bir durum yaratacaktır.

Kalıcı Takipçi Oluşturmak

Kalıcı ve beğenilen bir hesap oluşturmak istiyorsanız öncelikle instagram beğeni hileleri gibi hilelerde güvenilmeyecek satıcılardan uzak durmalısınız. Çünkü bu şekilde güven vermeyen web siteleri veya beğeni-takipçi satıcıları size kalıcı takipçi sağlamayabilir. Extlikes.com bu konuda en doğru tercih olacaktır. Eğer belirli bir içerik düzenine sahip değilseniz takipçileriniz zamanla sizi bırakacaktır. Bu nedenle paylaşımlarınız da bir yön belirlemeli ve sürekliliği olan paylaşımlar yapmalısınız. Düzenli ve kaliteli paylaşımlar her zaman, ilgi odağı olacaktır. Eğer yaptığınız paylaşımlarda kaliteye yer vermezseniz ve bir sonra paylaşacaklarınız konusunda takipçilerinize “acaba sırada ne var?” sorusunu sordurmazsanız, tek düzey bir instagram hesabınız olur ve takipçi kaybı yaşarsınız.

Zaman Önemli

Unutmayın gün için de çoğu kişi çalışıyor, okula gidiyor ya da başka işler ile uğraşıyor işte bu sebeple paylaşım zamanlarınız çok önemli genel olarak çoğunluğun meşgul olduğu zamanlarda paylaşımı tercih etmeniz sizin paylaşımlarınızın arada kaynamasına neden olacak ve takipçilerinizde pek bir şey paylaşmıyormuşsunuz hissi doğuracaktır. Bu nedenle paylaşımlarınızın zamanını çok doğru seçmelisiniz özellikle öğlen yemeği ya da hafta sonu tatillerinde dikkat çekici ya da esprili paylaşımlar yaparak onları kendinize daha fazla bağlamanız mümkün.

Hileli Çözümler De Mevcut

Instagram’da beğeni satın almak çok akılcı gibi duruyor ve çok hızlı bir şekilde beğenilen bir hesaba sahip oluyorsunuz. Normal yollardan takipçi ve beğeni sayılarınızı istediğiniz seviyeye ulaştırmak çok zor olabilir. Hatta bu durum aylarınızı veya yıllarınızı alabilir. Bu nedenle kısa yoldan fenomen olmak isteyenler için beğeni veya takipçi satın almak akıllıca bir yöntem olacaktır.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.