İnstagram’da Popüler Olmanın Maliyeti

11 ay önce paylaştı.

İnstagramda fenomen olmak istiyorum’ bu cümle son zamanlarda genç erkek ve kızlardan en çok işitilen cümle olmuştur hiç kuşkusuz. Gelişen teknoloji ile beraber insanların tamamı vakitlerini sosyal medya da geçirmeye başladı. Bu sosyal medya düşkünlüğü azalmak yerine gün geçtikçe daha da artıyor. Sosyal medyanın bu kadar artmasının yanında bazı problemlerde açığa çıkıyor. Bu problemlerden ilki hiç kuşkusuz sosyal medya da ünlü olma isteği. Birçok insan bu uğurda belirli yollar ve yöntemler bulmaya çalışıyorlar. Ünlü olmak isteyen kişilerin sahip olduğu bu cevapsız soruların bazıları ise şöyle; İnstagramda popüler nasıl olunur? İnstagramda ünlü olmanın maliyeti ne kadardır?

İnstagramda Nasıl Popüler Olunur?

Bu sosyal medyaların en çok kullanılanı hiç kuşkusuz instagramdır. Görseliği, anında forograf ve video paylaşabilme özelliği ve son güncelleme ile canlı hikâye seçenekleri ile özellikle gençlerin adeta gözdesidir. Bu gençlerin bazılarının belki de tek hayali vardır. Bu hayal sosyal medya da ünlü olmaktır. Bunun için bazı yollara başvurular. Peki, instagramda popüler olmanın yolları nelerdir? Öncelikle eğer instagramda popüler olmak istiyorsanız mutlaka hesabınızda gittiğiniz tatil yerlerinin güzel fotoğrafları yer almalıdır. Ayrıca gittiğiniz yerler ve özellikleri hakkında bilgi vermeniz de sizin yararınıza olacaktır. Diğer bir yöntem ise okuduğunuz kitapları insatgramda paylaşmaktır. Mutlaka okuduğunuz kitapları instagramda paylaşmalı ve kitap hakkında takipçilerinize bilgi vermelisiniz. Son dönemde en çok beğeni alan bir diğer paylaşım ise özlü sözler paylaşmaktır. Belirli azarların ve ünlü isimlerin sözlerini paylaşmanız ünlü olma yolunda sizi bir diğer basamağa taşıyacaktır. Ve belki de en önemlisi eğer daha fazla beğeni almak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka hesabınızda modaya yer verin. Kullandığınız makyaj malzemelerinin tanıtımını yapın ya da gündelik giydiğiniz kombinleri paylaşan. Bu yöntem sayesinde çok kısa bir sürede istediğiniz takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

İnstagram da Fenomen Olma Maliyeti

İnsatgramda fenomen olmanın evet maalesef bir maliyeti var. Öncelikle dilerseniz yukarıda saydığımız uygulamalar ile daha uzun bir sürede am a daha kalıcı bir ün kazanabilirsiniz. Fakat uzun süre beklemek istemeyen bazı yazarlar instagram takipçi satın alma işini yapan kişi veya uygulamalardan yararlanmaktadır. Bu da kişiye belirli bir mali zarar açacaktır.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.