Instagram’da En Çok Takipçiye Sahip 5 Türk

11 ay önce paylaştı.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sosyal medya oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Sosyal medya araçları içerisinde en fazla kullanılanlardan biri de Instagram’dır. En çok merak edilen sorulardan biri de bu dev sosyal ağdan en çok kimlerin takip edildiği. Sizler için Instagram’da en çok takipçisi olan Türk ünlüler araştırması yaptık.

1. Burak Özçivit

Türk Instagram dünyasının en fenomen ismi Burak Özçivit. Gerek ülkemizde, gerek ise Arap ülkeleri başta olmak üzere diğer ülkelerde adından sık sık söz ettiren yakışıklı oyuncu 32 yaşında ve 2006 yılından beri ekranlarda boy gösteriyor. Özçivit’in Instagram hesabı tam 7,6 milyon kişi tarafından takip edilmektedir.

2. Murat Boz

Listenin ikinci sırasında Murat Boz var. Yakışıklı şarkıcı Murat Boz aynı zamanda oyuncu, Şarkı yazarı ve yapımcıdır da. 37 yaşında olan Boz ilk olarak 2006 yılında karşımıza çıkmıştır ve Instagram’da en çok takipçisi olan ünlüler arasındadır. Murat Boz’u Instagram’da 6,5 kişi takip etmektedir.

3. Arda Turan

Efsane futbol oyuncularından biri oan Arda Tura’da Instagram’da fenomen. 30 yaşında olan ve şu anda Barcelona fuybol takımında oynayan Turan ülkemizde Galatasaray’da oynamıştı. Genç futbolcu yaptığı yardımlarla ve özel hayatıyla da oldukça dikkat çekmektedir. Arda Turan’ın Instagram’da 6,5 milyon takipçisi bulunmaktadır.

4. Demet Akalın

Türk pop şarkıcı ve söz yazarı olan Demet Akalın 44 yaşındadır. Instagram’da en fazla takip edilen kadın sanatçı unvanına sahip olan Akalın evli ve 1 çocuğa sahiptir. Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın Instagram’da 5,7 milyon takipçiye sahiptir.

5. Hadise

Belçika’da dünyaya gelen ve Türk pop-R&B tarzında şarkılar söyleyen Hadise’de Instagram’da en çok takipçisi olan Türk ünlülerden biridir. 2003 yılından beri kariyerine hızlı bir şekilde devam eden Hadise 5,5 milyon Instagram kullanıcısı tarafından takip edilmektedir.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.