İnstagram Takipçi Havuzu Ne İşe Yarar

9 ay önce paylaştı.

İnstagramda takipçi sayınızı artırmak için başvurulan bir başka yöntemde oluşturulan İnstagram takipçi havuzlarına üye olmaktan geçer. Oluşturulan İnstagram takipçi havuzu gruplarına üye olduğunuz andan itibaren bu havuzda yer alan tüm üyeler sizin takipçiniz olur ve bu sayı sürekli artarak devam eder. Ücret ödemeden takipçi sayısını artırmanın en etkili yöntemi olan bu yöntemi tekrarlamanız halinde takipçi sayınızda aynı oranda artar. Öte yandan geliştirilen yazılım yüklemelerini telefonunuza indirmeniz halinde bu yazılım yardımı ile gönderiniz anında çok sayıda kişiye ulaşır ve takipçi kasma işlemi başarı ile sonuçlanıp paylaşımınızın ulaştığı kişiler sizi takip etmeye başlar.

Instagram’da Takipçi Kasma Yöntemleri

Yazılı ve görsel paylaşımlarınızın çok sayıda kişiye ulaşması konusundaki isteğinizi İnstagram takipçi kasma yöntemleri ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Takipçi sayınızı artırmak için uygulamacak bir çok hileli yöntemden bir olan takipçi kasma uygulaması ilgili son dönemde çeşitli site ve yazılımlar sayesinde çok sayıda takipçiye kısa sürede kavuşabilirsiniz. Halihazırda bulunan bazı yazılımları telefonunuza yüklemeniz ve instagram hesabından giriş yapmanız yazılımın hesabınızı ele geçirmesine neden olur. Sizin adınıza paylaşımlarda bulunan ve konrolsüz olarak takipçi avına çıkan sistem bir anda sizi çok sayıda takipçiye ulaştırıyor. Bu sistemin tek dezavantajı ise 7500 takipçi sayısına ulaştıktan sonra otomatik olarak hesabınızı spam olarak geçiçi bir süre engellemesidir.

Takipçi Havuzlarina Üye Olun Takipçiniz Artsın

İnstagramda takipçi edinmenin bir diğer yöntemide interette bulunan bazı sitelere üye olmanızla gerçekleşiyor. İnstagram takipçileri havuzu oluşturan bu sitelere üye olmanız halinde o an sitede yer alan her kişi anında sizin instagramınızı da takip eder konuma gelir ve takipçi sayınız bir anda artar. En kolay ve sorunsuz takipçi edinme yöntemlerinden biri olan İnstagram takipçi havuzlarının her birine üye olmanız ise sizi bir anda fenomen haline getirebilir. Öte yandan çok sayıda takipçiniz olması ve bu durumdan sıkılmanız halinde siteden çıkmanız size eklenen yen takipçilerin bazen önünü kesmez. Bu da takipçi havuzlarına eklenmelerin dezavantajları arasında bulunur. Öte yandan siz eklenen takipçilerin bir çoğu bir süre sonra beğeni yapmak yerine sadece listenizde bulunan isimler olarak yer almaya başlar ve siz onladrı takip eder duruma gelirsiniz. Bu durumun yarattığı rahatsızlık karşısında toplu takipçi silme işlemini gerçekleştirmeniz en akıllıca yol olacaktır. Çünkü hangi takipçinin gerçek hangisinin sahte olduğunu ayırt etmeniz oldukça güçtür.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.