İnstagram Takip İsteği Ayarları Nasıl Yapılır ?

1 yıl önce paylaştı.

İnstagram, kullanıcılarının kendi fotoğraf veya videolarını paylaşmaya yarayan bir platformdur.

İnstagram, o kadar popüler ki;açıklanan istatistiklere göre şu sıralar günde 40 milyon fotoğraf paylaşımı yapılıyor, saniyede ise 8600 beğeni ve 1000 yorum yapılıyor.Gün geçtikçe sayısı ciddi anlamda arttığı söylenmekte.

1)İnstagram takipçi isteğini ayarları nasıl yapılır ?

İnstagram takipçi isteği ayarları nasıl yapılır ? İnstagram,gizliliği korumak amacıyla kullanıcılarına gizli hesap özelliğini sunmuştur.Bir kişi sizi takip etmesi için sizlerin onayı gereklidir.Siz onay verene kadar ise fotoğraflarınıza erişim sağlayamayacaktır.

-Sağ alttan profilimize giriyoruz.

-Sağ üstten ayarlar simgesine tıklıyoruz.

-Gizli hesap seçeneğini etkin hale getiriyoruz.

-Artık takip isteğini onaylamadığınız kişiler,fotoğraflarınızı göremeyecek.

2)İnstagram takipçi isteği nasıl kabul edilir ?

Hesabınızı gizli hesap olarak ayarladıysanız sizi takip etmek isteyen kişinin sizlerden onay alması gerekiyor.Takip istekleri uygulamanın altında bulunan (hareketler) sekmesinde görülecektir.Onaylamak istiyorsanız kullanıcının sağ tarafındaki tik işaretine tıklamanız yeterlidir.Eğer reddetmek istiyorsanız çarpı işaretine basabilirsiniz.

3)İnstagram takipçi isteği nasıl gönderilir ?

İnstagram takipçi isteği göndermek.Takip isteği göndermek istediğiniz kullanıcının profiline girmelisiniz.Kullanıcının fotoğrafının sağ tarafında,takip et butonuna basabilirsiniz.Eğer kullanıcı gizli hesap özelliğini kullanıyorsa fotoğraflarını görüntüleyebilmek için onay beklemeniz gerekmektedir.

4)İnstagram takipçi nasıl engellenir ?

İnstagram takipçi engellemek.Engellemek istediğimiz kullanıcının profiline giriş yapıyoruz.Sağ üst köşede bulunan üç nokta olan butona tıklayıp daha sonrasında engelle seçeneğini seçerek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

5)İnstagram takipçi engeli nasıl kaldırılır ?

İnstagram takipçi engelini kaldırmak için,engelini kaldırmak istediğiniz kullanıcının profiline girmelisiniz.Sağ üstte bulunan üç nokta butona tıklayarak Kullanıcının Engellemesini Kaldır seçeneğine tıklıyoruz.Daha sonra engellemeyi kaldırmak istediğinize emin misiniz ? sorusuna,evet eminim seçeneğine tıklamalısınız.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.