İnstagram Resime Beğeni Kasma

10 ay önce paylaştı.

İnstagram’ın her geçen gün daha da popüler hale gelmesi, bireylerin belirtilen sosyal ağ da daha aktif rol almalarına neden olmuş durumdadır. Ünlülerin, iş adamlarının ve hatta devlet büyüklerinin bile aktif olarak İnstagram kullanıyor olması, popülerliğinin artmasının yanında sosyal ağ üzerinden fenomenlerinden artmasına neden olmuş durumdadır. Bireyler İnstagram üzerinden takipçilerini arttırmaya çalıştıkları gibi paylaştıkları gönderi ve içeriklerin de daha fazla beğenilmesi adına birbirinden farklı yöntemler kullanmaktadırlar. İnstagram fotoğraf beğendirme işlemi son derece basit olabildiği gibi kullanıcılar birkaç pratik aşama ile gönderilerinin daha fazla birey tarafından beğenilmesine zemin oluşturabilmektedirler.

Beğeni Satın Alma

İnstagram’da fotoğraf beğenilerini arttırmak adına kullanılan ilk yöntemlerden bir tanesi, beğeni satın almak olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tür işlemleri yerine getirmek adına oluşturulan birbirinden farklı satın alma sitesi yer almaktadır. Kullanıcılar İnstagram adına böyle bir uygulama üzerinden belirli bir ücret karşılığında beğeni ve takipçi satın alabilmektedirler. Böyle bir uygulamanın olması kimi zaman beğeni ve takipçi sayıları dikkate alındığında ortaya çıkabilmektedir. Ancak sosyal ağlar ve hileleri hakkında bilgi sahibi olmayan bireyler, böyle bir beğeni satın alma işlemini kolaylıkla fark edemeyebilmektedirler. İnstagram beğeni satın alma seçeneği kimi bireyler adına yapay gelirken kimi bireyler ise böyle bir uygulamanın popülerliklerini arttıracağını düşünmektedirler.

Hashtag Ve Diğer Yöntemler

İnstagram’da paylaşılan resim ve içeriklerin beğenisinin arttırılması noktasında bireylerin uyguladıkları bir diğer yöntem ise hashtag ve kullanılan diğer sosyal ağ hileleridir. Bir kullanıcının profili eğer herkese açıksa, kullanılan hashtaglar ve en çok beğeni toplayan hastaglar, kullanıcının paylaştığı içeriğinde beğenisinin artmasına neden olabilmektedir. Bunun dışında ise İnstagram’ı aktif olarak kullanmak, sürekli paylaşım yapmak, kaliteli içerik üretmek ve birden fazla insana hitap etmek de beğenilerin artması noktasında kullanılan diğer yöntemlerin başında gelmektedir. İnstagram beğeni hileleri adı altında oluşturulan belirtilen çeşitli yöntemler, kullanıcıların tamamen İnstagram’ı nasıl kullandıkları ile doğru orantılı olarak yürütülmektedir. Bu tarz sosyal ağlarda popüler ve fenomen olmak isteyen kullanıcılar, belirtilen sosyal ağları aktif olarak kullanmak zorundadırlar.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.