İnstagram İpuçları

11 ay önce paylaştı.

Son birkaç yılda İnstagram, yalnızca orta ve yüksek öğrenim gören insanlar için değil, hızlı bir şekilde sosyal ağ haline geldi. Pew Research Center, 2015 yılında erişkin internet kullanıcılarının% 26’sının Instagram kullandığını bildirdi. Bunu, Twitter kullanan yetişkin internet kullanıcılarının% 23’üyle karşılaştırın. Yetişkinler sadece instagram kullanmayıp, 18-29 yaşları arasındaki yetişkinlerin% 53’ü her gün kullandıklarını söylüyorlar. Yeni başlayanlara ve gelişmiş instagram kullanıcıları için yardım sağlamak için, az bilinen ipuçlarının ve özelliklerin bir listesini yaptık.

En sevdiğiniz kişiler yayınladığında bildirim alın.

En sevdiğiniz insanlardan tekrar instagram yazı göndermek istemiyor musun? Belirli bir kullanıcı yeni bir fotoğraf yayınladığında her zaman bir bildirim almayı seçebilirsiniz. Tüm yapmanız gereken tek tek her kullanıcı için bildirim açmaktır.

Belirli bir kullanıcıyı açmak için: İlgili kullanıcının profilini ziyaret edin ve onların yayınlarından birini açın. Ardından, yayının sağ alt köşesindeki üç noktayı tıklayın ve görüntülenen menüden “Post bildirimlerini aç” ı seçin. Bildirimleri kapatmak mı istiyorsunuz? Aynı adımları izlemelisin.

Not: Bu talimatları izlediyseniz ve yine de bildirim almadıysanız, telefonunuzun ayarlarında Instagram uygulamasına izin vermediğinizi iki kez kontrol edin. İşte böyle:

İPhone / iPad’de bildirimlere izin vermek için: “Ayarlar” a, ardından “Bildirimler” e gidin. “Instagram” ı seçin ve ardından “Allow Notifications” ayarını açın.

Android Android: “Ayarlar” bölümüne gidin ve aşağı kaydırın ve “Uygulamalar” ı ve “Instagram” ı seçin. Bildirimleri gösterme seçeneğini seçin.

Beğendiğiniz tüm yayınları görün.

Beğendiklerinizi tek bir yerde görmek istediniz mi hiç? “Seçenekler” düğmesi (iPhone / iPad’de vites simgesi ve Android’de üç nokta). Ardından, Beğendiğiniz Mesajlar’ı tıklayın.

Sevdiğiniz yayınların herhangi birini beğenmeden kaldırmak için, postaya gidin ve altındaki “kalp” simgesinin seçimini kaldırmanız yeterlidir. Kullanıcı, yayınlarını beğenmediğiniz konusunda birleşmeyecek.

Arama geçmişinizi silin.

Arama geçmişini silmek için: Kendi profilinize gidin ve “Seçenekler” düğmesini tıklayın (iPhone / iPad’de bir dişli çark simgesi ve Android’de üç nokta). Aşağı kaydırın ve “Arama Geçmişini Temizle” yi tıklayın. İstendiğinde, “Evet, eminim” i tıklayın.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.