Instagram Beğeni Kasma Nasıl Yapılır?

10 ay önce paylaştı.

İnstagramda beğeni kasma demek beğeni satın almakla eş değerdir. İnstagramdaki paylaşımlarınıza gelen beğenilerin azlığından şikayet ediyorsanız yapmanız gereken işlem arama motorlarından birinin yardımı ile en uygun fiyatı veren takipçi ve beğeni satışı yapan siteye girmeniz ve kesenize uygun beğeni paketini almanız olur.İsteğinizi ze bu işlemi sürekli de yapabilir ve diledğiniz kadar beğeni satın alabilirsiniz.

Instagram’da Beğeni Kasma Yöntemi

Beğenilme ve çok kişi tarafından takip edilme güdüsünün yanında ticari açıdan ürünlerinizin tanınması amacıyla açılan İnstagram hesaplarında son yıllarda önemli bir rol oynayan takipçi sayısı , yeni bir iş kapısı da açarken şimdi ticarete dönüşen Takipçi ve beğeni satışlarına ilgi giderek artıyor.” Beni beğenen olsa ne olur olmasa ne olur”düşüncesinin artık rafa kalktığı günümüzde Takipçi ve beğeni paketi satışları hiçde küçümsenmeyecek boyutlara ulaştı. İnstagram beğeni kasma işlemi yapmak istiyorsanız yapmanız gereken öncelikle bu işi yapan tüm siteleri gözden geçirmeniz olacaktır.Güvenilir olduğu kadar sizin isteklerinize de cevap verdiğine inandığınız sitede karar kıldıktan sonra instagram hesabınızdan giriş yapmanız gerekir. Giriş işlemi ardından beğendiğiniz İnstagram beğeni paketini satın almanız ve ücretini yine belirlenen yöntemlerle ödemeniz halinde kısa sürede istediğiniz kadar beğeni alıyorsunuz.

Beğeni Sayısını Kendiniz Seçebilirsiniz

Aldığınız beğenilerin sınırlarıda birbirinden farklı katagoride yer alıyor. Örneğin bir fotoğraf veya belirlediğiniz sayıdaki fotoğraf dizisi için beğeni satın alabilirken Aynı zamanda tüm gönderilerinizin beğenilmesi için İnstagram’da beğeni satın alma işlemi yapabilirsiniz.İnstagram’da beğeni satın alma işlemlerini dilediğiniz kadar gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi sürekli yapıyorsanız hazırlanan gold paketleri tercih etmeniz sizin için oldukça avantajlı olacaktır.

Önce Takipçi Sayinizi Arttırın

İnstagram’da beğenilerinizi artırmanın bir diğer yoluda ücretsiz takipçi havuzlarına üye olmanız yada hazırlanan takipçi alma yazılımlarını telefonunuza yüklemeniz ile gerçekleşir. İnstagramda beğeni artırma yolları takipçi sayısını artırmakdan geçtiği için buda etkili bir yöntemdir. Fakat eklediğiniz her takipçiye hitap edecek ölçülerde paylaşımlarda bulunmanız ve her takipçiye özel olduğunu hissettitmeniz beğeni sayınızı artıracaktır. Özellikle Türk takipçi edinmek beğeni sayılarınızı artıracağından seçiminizi bu yönde yapmanız isapetli olacaktır.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.