İnstagram Beğeni Arttırma Hilesi

11 ay önce paylaştı.

İnternetin hayatımıza girdiğinden beri sürekli değişerek geliştiğini hepimiz biliyoruz. İşte bu değişim ile birlikte önceleri sadece bilgisayarlarda veri göndermeye yarayan internet gelişen teknolojiyle birlikte yaygın araştırma ve iletişim aracı olarak kullanılıyor. Aynı zamanda akıllı telefonların sürekli geliştirilerek yaygınlaşmasıyla birlikte interneti telefonda kullanılmaya başlanmıştır. Artık insanlar ruh hallerini, fotoğraflarını, sevinçlerini ve üzüntülerini sosyal medya aracılığıyla paylaşıyor. Aynı zamanda anlık fotoğraf ve videolar paylaşarak bir nevi iletişim sağlayabiliyor. Günümüzde en çok kullanılan popüler sosyal medya sitelerinin arasında facebook, twitter ve instagram gelmektedir.

İnstagram’ın son yıllarda facebook şirketinin bünyesine katılmasıyla birlikte fotoğraf paylaşımının yanında kısa videolarla anlık paylaşımlar yapıldığını ve sürekli geliştiğini görüyoruz. İnstagramda en önemli konulardan biri ise beğeni kazanmaktır. İnstagramda beğeni arttırma yöntemleri ve hileleri vardır. Mesela instagramda paylaşılan fotoğrafın kalitesi beğeni artırmanın bir yöntemidir. Yine instagramda özel anlarımızı paylaşarak ve doğa üstü mekanları yorumlarla süsleyerek takipçi artırıp bir anda meşhur da olabiliriz. Bunun için instagram kullanımını çok iyi bilmek ve hangi paylaşımların beğeni topladığını iyi bir şekilde kavramak gerekir. Eğer birden fazla takipçim olsun her paylaştığım fotoğrafım yüksek beğeni toplasın diyorsanız tabii ki instagram beğeni hilesi çoktur.

İnstagramda Beğeni Hilesi

Öncelikle instagramda beğeni hilesi içi belirli başlı sitelere girmemiz gerekir. Bu siteleri sadece instagramda beğeni artırmak için değil aynı zamanda takipçi kazanmak facebook ve youtube gibi siteleride de etkin olabilmek gibi birçok alanda takipçi satın alabiliyorsunuz. Öncelikle instagramdan beğeni hilesi 2017 olarak internete girdiğinizde birçok beğeni ve takipçi artırma hilesi veren site vardır. Bu sitelere girdiğinizde instagram beğeni sayısı artırma bölümünden krediler satın alıyorsunuz. Ardından beğenmesini istediğiniz fotoğrafın Url’sini kopyalıyorsunuz. Bu satın aldığnıız krediler sayesinde gerçek kişiler tarafından beğeni sayısınız artıyor bu sayede takipçilerinizde artmış oluyor. Tabi ki bu krediler için de bir miktar para ödüyorsunuz. Eğer iyi bir instagram kullanıcıysanız ve beğeni ve takipçi ihtiyacınız varsa instagramda bu siteleri aracılığıyla takipçi ve beğeni artırma hilesi satın alarak popülerliğinizi artırabilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.