En Çok Takip Edilen Hesap Türleri

9 ay önce paylaştı.

İnstagram dünyada en çok kullanılan fotoğraf ve kısa video paylaşım sitesidir. Özellikle facebook şirketinin satın almasıyla adeta kendini yeniden yaratan ve geliştiren instagram hesabına hemen hemen hepimiz sahibiz. İnstagram anlık yorum ya da videolardan ziyade genellikle duyguların fotoğraflarla yorumlanmış olarak paylaşılması için kurulmuş çok yaygın bir sosyal medya sitesidir. İnstagramda kişisel hesapların dışında mağaza açabilir kendi ürettiğiniz ve sattığınız ürünleri paylaşarak satış yapabiliyorsunuz. Eğer iyi bir fotoğrafçıyım diyorsanız dekorasyon merakınız varsa ya da popüler bir kişiliği sahipseniz ünlü olmak ve popülaritenizi artırmak için instagram doğru bir adres. Kimi zaman instagramda yüksek takipçi sayısına sahip birçok ünlü görmekteyiz. Ya da ünlü olmayıp kendi paylaşımlarıyla popüler olan kişilere de rastlamak mümkün. Peki, en çok takip edilen instagram hesapları nelerdir onları inceleyelim.

Yetenekli Fotoğrafçı Hesapları

İnstagramda iyi bir fotoğrafçı kaliteli fotoğraflar paylaşarak birçok takipçiye sahip olabiliyor. Bunun örneği ‘jamie oliver’adlı aşçılık yapan kişinin kaliteli ve nefis sunumlu ilginç yemekleri instagramdan paylaşarak üne kavuşması. Jamie sıradan bir restoranda aşçı olmasına rağmen yaptığı güzel sunumlu yemekleriyle instagramda hatırı sayılır takipçi sayısına ulaşmış durumda.

Sevimli Hayvanlar Adına Açılmış Hesaplar

İnstagram en çok takip edilen sayfalar arasında ilginçtir hayvanlar adına açılmış hesaplardır. Bu hesaplar hayvan severler tarafından özellikle minnoş ve sevimli olan kedi ve köpekler adına açılmış ve birçok takipçi sayısına ulaşmıştır.

Gezgin ve Özgün Fotoğrafçıların Hesapları

Gezgin kişilerin hesapları instagramda çok popüler olmasının yanında diğer sosyal medya sitelerinde de çok fazla takipçiye ulaşmış durumda. Bu kitlenin oluşmasındaki ana etken tabi ki gezginlerin iyi birer fotoğrafçı olmaları ve manzaralı görseli iyi resimler paylaşmalarında yatıyor.

Ünlülerin İnstagram Hesapları

İnstagramda hemen hemen her ünlünün hesaplarında çok fazla takipçinin olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü her ünlünün bir hayran kitlesinin olduğunu düşünürsek takipçi sayısının fazlalığını buradan da anlayabiliriz. Popüler instagram hesapları Türkiye’de oldukça fazla ve bu hesaplarla ilgili çeşitli magazin sayfaları haber kaynağı olarak faydalanabilmektedir. Magazin haberlerine göz attığımızda mutlaka bir ünlünün sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla ilgili haber görmek mümkün.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.